24.9.2017 – Krajský bodovací turnaj mládeže:propozície, zoznam prihlásených

Stolnotenisový turnaj v Modrom Kameni - propozície

13.-14.8.2017 – Satelitný turnaj mládeže - propozície

Sezóna 2016-2017

13.5.2017: TOP 10 , propozície, nominácia hráčov

25.2.2017 – MK najml.žiactva a staršieho žiactva:prezenčná listina

19.1.2017 - SPM mladších žiačiek: stránka turnaja

19.1.2017 – SPM mladších žiakov: stránka turnaja

11.2.2017 – SPM najmladších žiakov:stránka turnaja

11.2.2017 – SPM najmladších žiačok: stránka turnaja

21.1.2017 – SPM staršieho žiactva: stránka turnaja

15.1.2017 – SPM dorastenci: stránka turnaja

29.12.2016 – SP mužov Nové Zámky:výsledky

17.12.2016 – SPM mladšieho žiactva:stránka turnaja

3.12.2017 – SPM Dorastu – stránka turnaja

20.11.2016 – SPM U21: stránka turnaja

19.11.2016 – SPM staršieho žiactva: stránka turnaja

22.10.2016 – KBT mládeže Žiar nad Hronom - výsledky

8.10.2016 – SPM dorastu: výsledky

24.9.2016 – SPM mladšíe žiactvo: výsledky

15.9.2016 – SPM najmladšíe žiactvo : výsledky

11.9.2016 – KBT mládeže Lučenec: výsledky

3.9.2016 – SP mužov Ružomberok: výsledky

5.9.2016 - ITTF World Tour Czech Open (Major), Olomouc, CZE – výsledky SR

3.8.2016 – Satelitný turnaj Topolčany(14.-15.8.2016) - propozície

3.8.2016 – St.turnaj v Modrom Kameni(28.8.2016)- propozície

Sezóna 2015 – 2016

17.4.2016 – MK dorastu a mladších žiakov:výsledky

16.4.2016 – 1.liga východ: výsledky

12.4.2016 – Finále extraligy Mužov:Feromax Bratislava-Vydrany:Pozvánka

10.4.2016 – SPM 21: stránka turnaja

3.4.2016 – SPM mladší žiaci: výsledky

2.4.2016 – 1.liga východ: výsledky

Pozvánka na semifinále extraligy mužov: Feromax – Hontianske Trsťany

MSR mužov a žien pre rok 2016: výsledky

SPM najmladších žiakov (3.2.2016): propozície

Letné sústredenie v Senici: leták

10. kolo 1.ligy mužov východ: Tabuľka

Pozvánka na odborný seminarpre trénerov A,B,C,D licencie

27.2.2016 – SPM mladších žiakov: stránka turnaja

7.2.2016 – MK mužov a žien:výsledky

6.2.2016 – 1.liga mužov: výsledky

31.1.2016 – SPM U21 – stránka turnaja, video záznam

30.1.2016 – SPM dorastu: stránka turnaja, fotogaleria

29.12.2015 – SP – Vianočný turnaj mužov: výsledky

19.12.2015 – SPM dorastu: výsledky

14.11.2015 – 1.liga mužov: výsledky

8.11.2015 – KBT mládeže: výsledky

7.11.2015 – SPM najmladšieho žiactva: výsledky

25.10.2015 – SPM mladších žiakov: stránka turnaja

24.10.2015 – 1.liga mužov: výsledky

Slovenský pohár mládeže- najmladší žiaci: výsledky, článok

1.liga mužov: výsledky

Slovenský pohár mládeže – dorast: výsledky

Krajský bodovací turnaj(Lučenec 19.9.2015) výsledky

Bulletín 2015/2016

Schválené prestupy a hosťovania k 4.9.2015

Stolnotenisový turnaj Modrý Kameň (30.8.2015)- výsledky

Mildeho memoriál (5.9.2015)- výsledky

Slovenský pohár mužov:Dudince (22.8.2015) - výsledky

24.7.2015 – SPM mládeže - plán

24.7.2015 – Satelitný turnaj Topoľčany (16.-17.8.2015)– stránka turnaja

24.7.2015 – Vylosovanie súťaží 2015-2015 tu

Sezóna 2014 – 2015

Stránka KSTZ BB: tu


19.4.2015 – TOP 11 mládeže: dorast, mladšie žiactvo

18.4.2015 – Baráž o záchranu v 1.lige: výsledky

18.4.2015 – finale extraligy mužov: výsledky

11.4.2015 – Výsledky Feromax BA v extralige: Péter

11.4.2015 – výsledky STK Lučenec v 1.lige

27.2.-1.3.2015 – MSR mužov a žien: stránka turnaja

21.2.2015 – 1.liga mužov: Margecany – LC, Vranov – LC výsledky

14.2.2015 – SPM najmladších žiakov: výsledky

1.2.2015 – MO mužov a zien: výsledky

28.1.2015 – SPM 21 : výsledky

10.1.2015 – SPM Dorastu: výsledky:

20.12.2014 – SPM 21 : výsledky

6.12.2014 – SPM staršieho žiactva: výsledky

8.11.2014 – SPM najmladšieho žiactva:vysledky

11.10.2014 – SPM najmladšieho žiactva: výsledky

1.10.2014 – Superliga : výsledky

27.9.2014 – SPM Mladších žiakov : výsledky

28.9.2014 – 1.liga mužov: výsledky

14.9.2014 – SPM 21: Výsledky

13.9.2014 – SPM Dorastu: výsledky

6.9.2014 – SPM starších žiakov. výsledky



Sezóna 2013 – 2014

3.-4.5.2014 - MSR dorastu: stránka turnaja



6.4.2014 – MK dorastu a mladšieho žiactva: výsledky

4-5.4.2014 – Extraliga muži: Nitra – LC, Vydrany – LC : výsledky

30.3.2014 – MK najmladšieho žiactva a staršieho žiactva: výsledky

29.3.2014 – SPM dorastu: stránka turnaja

23.3.2014 – SPM do 21 rokov: výsledky

23.3.2014 – SPM najmladšie žiactvo. Stránka turnaja

21.3.2014 – Extraliga Mužov: LC – Ružomberok : výsledky

21.3.2014 – Extraliga mužov: LC – Stará Ľubovňa : výsledky

18.3.2014 – Nadstavba 4.ligy: spravodaj

15.3.2014 – 2.liga mužov: Martin – LCB 10:4, Vrútky – LCB 6:8

15.3.2014 – KBT mládeže: výsledky – starši žiaci, najmladší žiaci

Italian Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, Lignano :výsledky

25.2.2014 – Extraliga Mužov: STK Lučenec/Kalinovo – Geológ Rožňava ( 4:6 )

23.2.2014 – Otvorený BTM v Lučenci: Dorast, mladšie žiactvo

21.2.2014 – Extraliga Mužov: Geológ Rožňava – STK Lučenec-Kalinovo : výsledky

16.2.2014 – Majstrovstvá kraja mužov a žien: Konečné výsledky (oprava),  KO systém, štvorhry

15.2.2014 – SPM najmladších žiakov: stránka turnaja

8.2.2014 – 2.liga mužov: Riall BB – Lučenec B 5:9, Krupina – Lučenec B 5:9:výsledky

1.2.2014 – 2.liga mužov: Námestovo – Lučenec B, Ružomberok C – Lučenec B: výsledky

26.1.2014 - Extraliga dorastencov: výsledky

25.1.2014 – Extraliga mužov: STK Lučenec/Kalinovo – ŠOG Nitra : výsledky

24.1.2014 – Extraliga mužov: STK Lučenec/Kalinovo – SK Vydrany : výsledky

19.1.2014 – Majstrovstvá oblasti RS,LC,RA,PT,VK: výsledky

18.1.2014 – SPM Dorastencov: stránka turnaja

12.1.2014 – SPM starších žiakov: stránka turnaja

11.1.2014 - Extraliga mužov: Stará Ľubovňa – STK Lučenec/Kalinovo výsledky

10.1.2014 - Extraliga mužov: ŠKST Ružomberok – STK Lučenec/Kalinovo výsledky

9.1.2014 – 2.liga mužov: Doprastav Zvolen – STK Lučenec/Kalinovo 5:9 výsledky

19.1.2014 – Majstrovstvá oblasti RS : propozície

7.1.2014 – Oblastný rebríček OBSTZ RS mužov k 1.1.2014

7.1.2014 – Krajský rebríček KSTZ BB mužov k 1.1.2014

7.1.2014 – Slovenský rebríček mužov a žien k 1.1.2014

21.12.2013 – 2.liga mužov: Nižná – LC ( 3:11 ), Tvrdošín – LC ( 7:7 ) výsledky

14.12.2013 – 2.liga mužov: LC – Martin ( 12:2 ), LC- Vrútky ( 8:6 ) výsledky

8.12.2013 – 3.RBT mládeže: výsledky

7.12.2013 – Extraliga mužov: LC – St.Ľubovňa (10:00) výsledky

6.12.2013 – Extraliga Mužov: LC – Ružomberok ( 18:00) výsledky

30.11.2013 – SPM dorastencov: stránka turnaja

24.11.2013 – SPM mladších žiakov: stránka turnaja

23.11.2013 – 2.liga mužov: LC B – Bytča (10:00), LC B – Zákopčie (15:00): výsledky

23.11.2013 – extraliga mužov: ČADCA – STK Lučenec-Kalinovo: výsledky

22.11.2013 – extraliga mužov: ŠOG Nitra – STK Lučenec-Kalinovo : výsledky

17.11.2013 – extraliga dorastencov: výsledky

16.11.2013 – Extraliga mužov: STK Lučenec / Kalinovo – SK Vydrany (10:00) výsledky

15.11.2013 – Extraliga mužov: STK Lučenec /Kalinovo – Metalfin Galanta (18:00) výsledky

9.11.2013 – SPM najmladších žiakov: stránka turnaja

8.11.2013 – 2.liga mužov: STK Lučenec/Kalinovo „B“ - Doprastav Zvolen A : Výsledky

27.10.2013 – 2.Regionálny BT mládeže: starší žiaci, najmladší žiaci

25.-26.10.2013 – Extraliga mužov: Holíč – LC ( 6:1 , Pezinok – LC ( 6:2). výsledky

22.-23.10.2013 – Kontrolný turnaj dorastu: výsledky

19.-20.10.2013 – Dunajský pohár : výsledky

19.10.2013 – 2.liga mužov: Lučenec – Námestovo (13:1), Lučenec – Ružomberok ( 10:4 )výsledky

18.10.2013 – Extraliga mužov: ŠK Mostex Rača – STK Lučenec/Kalinovo ( 6:2 ):výsledky

13.10.2013 – Extraliga dorastencov: výsledky

12.10.2013 – Extraliga mužov: Feromax Bratislava – STK Lučenec / Kalinovo ( 6: 3 ): výsledky

12.10.2013 – 1.liga žien: výsledky

5.10.2013 – 2.liga mužov: Lučenec – Riall B.Bystrica 10:4, Lučenec- Krupina 6:8:výsledky

5.10.2013 – SPM najmladších žiakov: výsledky

28.9.2013 – SPM starším žiakov: Stránka turnaja

27.9.2013 – Extraliga mužov: Geológ Rožňava – STK Lučenec-Kalinovo výsledky

14.9.2013 – 1.regionálny bodovací turnaj mládeže: DorastenciMladší žiaci

5.9.2013 – SP mužov Ružomberok: Výsledky

29.8.2013 – SPM Dorastu: stránka turnaja

21.8.2013 – Satelitný turnaj Topoľčany: stránka turnaja

19.8.2013 – Satelitný turnaj Hluk: výsledky foto

15.8.2013 – Satelitný turnaj Havířov: výsledky

2.8.2013 – Stolnotenisový turnaj v Modrom Kameni: propozície

1.8.2013 – Extraliga mužov: vylosovanie

1.8.2013 – Dorastenecká extraliga: vylosovanie

1.8.2013 – 1.liga žien: vylosovanie

12.-21.7.2013 – Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov 2013: nominácia, stránka turnaja



15.6.2013 – Finále extraligy dorastencov: pozvánka

                        Online výsledky 15.6.2013

10:00 - STK Lučenec/Kalinovo - Oravan Námestovo 6:2  zápis

10:00 - ŠOG Nitra "A" - ŚOG Nitra "B" 7:0  zápis

12:15 - STK Lučenec/Kalinovo - ŠOG Nitra "B" 6:3   zápis

12:15 - ŠOG Nitra "A" - Oravan Námestovo  6:2  zápis

14:30 - STK Lučenec/Kalinovo - ŠOG Nitra "A"  1:6  zápis

14:30 - ŠOG Nitra B - Oravan Námestovo 6:2  zápis

 

7.-8.6.2013 – MSR mladšieho žiactva : stránka turnaja

 18.-19.5.2013 - MSR staršieho žiactva (Viničné) - Výsledky

11.5.2013 – TOP 6 najmladšieho žiactva: výsledky

11.5.2013 – TOP 10 mladšíeho žiactva a dorastu: Dorast  Mladšie žiactvo

10.5.2013 – Exhibícia ORLOWSKI - PANSKÝ : pozvánka

4.5.5.2013 – Majstrovstvá Slovenska dorastu: výsledky

28.4.2013 – Majstrovstvá kraja staršieho žiactva a najmladšieho žiactva: výsledky, fotky

27.4.2013 – SPM starších žiakov: výsledky

21.4.2013 – Dorastenecká extraliga: výsledky

20.4.2013 – Majstrovstvá kraja dorastu a mladšieho žiactva: video  Výsledky

14.4.2013 – Finále 4.ligy mužov : výsledky

13.4.2013 – SPM dorastu : výsledky

7.4.2013 – Kvalifikácia na MSR družstiev medzi ZA a BB krajmi (Žiar nad Hronom – 10:00 hod)

6.4.2013 – Extraliga mužov: Metalfin Galanta – STK Lučenec/Kalinovo (6:1) výsledky

5.4.2013 – Extraliga mužov: Vydrany – STK Lučenec/Kalinovo (6:3) výsledky

26.-27.3.2013 - Kontrolný turnaj kadetov (Topoľčany) výsledky

26.-27.3.2013 - Kontrolný turnaj kadetov (Bratislava): výsledky

23.3.2013 – 2.liga mužov: LC B – Ružomberok C (15:3), LC B – Valča (9:9) výsledky

22.3.2013 - Extraliga mužov:STK Lučenec/Kalinovo - Rožňava (5:5) výsledky

16.3.2013 - Extraliga mužov: ŠKST Ružomberok – STK Lučenec/Kalinovo (5:5) výsledky

15.3.2013 – Extraliga mužov:Maco Trnava – STK Lučenec/Kalinovo (2:6) výsledky

10.3.2013 – KBT mládeže : dorast, mladšie žiactvo

2.3.2013 – 2.liga mužov: LC B – Tvrdošín (15:3), LC B – Nižná (8:10) výsledky

1.-3.3.2013 – MSR mužov a žien: výsledky

23.2.2013 – Extraliga mužov: STK Lučenec – Kalinovo vs ŠKST Ružomberok 3:6 pozvánka, výsledky

22.2.2013 – Extraliga mužov: STK Lučenec – Kalinovo vs STK Maco Trnava 5:5 pozvánka, výsledky

13.-17.2.2013 – Czech Junior & Cadet Open, Hodonín

16.2.2013 – 2.liga mužov: STK Lučenec – Kalinovo „B“ vs Bytča ( 18:00 ) pozvánka, výsledky

10.2.2013 - 2.liga mužov: STK Lučenec – Kalinovo „B“ vs Vrútky ( 15:3 )

9.2.2013 – Extraliga mužov: STK Lučenec – Kalinovo vs Metalfin Galanta ( 4:6 ) pozvánka výsledky

8.2.2013 – Extraliga mužov: STK Lučenec – Kalinovo vs SK Vydrany ( 2:6 ) pozvánka výsledky

3.2.2013 – Majstrovstvá kraja dospelých: dvojhra,   štvorhra foto

2.2.2013 – SPM dorastencov: propozície, zoznam prihlásených, výsledky foto

26.1.2013 – SPM starších žiakov: stránka turnaja

20.1.2013 - Dor.extraliga: Trnava-LC ( 1:6 ), Topoľčany-LC ( 2:6 ), Holíč-LC ( 2:6 )výsledky

19.1.2013 - 2.liga mužov: STK Lučenec-Kalinovo B vs Oravan Námestovo (15:00)výsledky

19.1.2013 - 2.liga mužov: STK Lučenec-Kalinovo B vs Dolný Kubín (10:00)

18.1.2013 - Exraliga mužov: Geológ Rožňava vs STK Lučenec - Kalinovo (6:2)výsledky

12.1.2013 - 2.liga mužov: Magnezit Revúca - STK Lučenec-KalinovoB (6:12)

31.12.2012 - Slovenské rebríčky k 1.1.2013 - MužiženyMládež

15.12.2012 – 2.liga mužov: Ružomberok – LC B ( 7:11), Valča – LC B (9:9) výsledky

15.12.2012 – extraliga mužov: STK Lučenec-Kalinovo vs Stavoimpex Holíč( 2:6) výsledky

14.12.2012 – extraliga mužov: STK Lučenec-Kalinovo vs STK Maco Trnava (6:1) výsledky

8.12.2012 – SPM staršieho žiactva : výsledky

3.-4.12.2012 – Kontrolný turnaj dorastencov : výsledky

1.12.2012 – Extraliga mužov: Galanta – STK Lučenec-Kalinovo ( 5:5 ) výsledky

30.11.2012 – Extraliga mužov: Vydrany – STK Lučenec-Kalinovo ( 5:5)

24.11.2012 – SPM dorastu – Stránka turnaja

17.11.2012 – Extraliga mužov: STK Lučenec – Kalinovo vs ŠKST Ružomberok (5:5)

16.11.2012 – Extraliga mužov: STK Lučenec – Kalinovo vs MSK Čadca (2:6), výsledky

11.11.2012 – KBT mládeže (Žarnovica) – Skupiny, Pavúk

10.11.2012 – 2.liga mužov: Tvrdošín – LC B (7:11), Nižná – LC B (9:9) výsledky

27.10.2012 – 2.liga mužov: Vrútky – LC B (6:12), Bytča – LC B (7:11)výsledky

26.10.2012 – Extraliga mužov: Štiavnické Bane – STK Lučenec-Kalinovo (6:1)

26.10.2012 – Extraliga Mužov: ŠOG Nitra – STK Lučenec-Kalinovo (6:1) výsledky

20.10.2012 – 2.liga mužov: Dolný Kubín – LC B (7:11), Námestovo – LC B (8:10) výsledky

18.10.2012 – Dorastenecká extraliga: Nitra B – LC 1:6, Nitra A – LC 5:5 výsledky

13.10.2012 – Extraliga mužov: Mostex Rača vs STK Lučenec – Kalinovo (6:1) výsledky

12.10.2012 – Extraliga mužov: ŠKST Bratislava vs STK Lučenec Kalinovo (6:2)

6.10.2012 – 2.liga mužov: STK Lučenec – Kalinovo B vs Revúca (8:10), výsledky

5.10.2012 – Extraliga mužov: STK Lučenec – Kalinovo vs Geológ Rožňava (6:3), pozvánka, výsledky

29.9.2012 – Turnaj dvočlenných družstiev: výsledky

23.9.2012 – Krajský bodovací turnaj mládeže: Dorast , mladšie žiactvo

22.9.2012 – Extraliga dorastencov : výsledky

15.9.2012 – SPM mladšieho žiactva ( Valaliky ) - výsledky

8.9.2012 – SPM staršieho žiactva ( Topoľčany )

2.9.2012 – SPM dorastu (Topoľčany) – výsledky

1.9.2012 – SP Mildeho memoriál Ružomberok : propozície

24.8.2012 – Medzinárodné preteky mesta Lučenec: propozície

23.8.2012 – Satelitný turnaj Topolčany : výsledky

20.8.2012 – Satelitný turnaj Hluk - výsledky

17.8.2012 – Satelitný turnaj Havířov - výsledky

31.7.2012 – Kalendár SSTZ 2012 / 2013

31.7.2012 – Vylosovanie súťaží: extraliga mužov, extraliga dorastencov

13.7.2012 – Satelit - Propozície

11.7.2012 – Zoznam prihlásených družstiev pre sezónu 2012/2013

1.7.2012 – Slovenské rebríčky k 1.7.2012



Sezóna 2011 – 2012

Tréningy

Jún 2012

16.6.2012 – Finále dorasteneckej extraligy: výsledky

9.-10.6.2012 – MSR mladšieho žiactva: výsledky

2.-3.6.2012 – MSR najmladšieho žiactva: výsledky

Máj 2012

26.-27.5.2012 – MSR dorastu - výsledky

19.5.2012 - Kvalifikácia do III.ligy - výsledky

12.-13.5.2012 - MSR staršieho žiactva - výsledky

1.5.2012 – Extraliga dorastu - výsledky

Apríl 2012

14.4.2012 – 1.liga mužov: Čadca B – LC ( 7:7 ), Žilina – LC ( 9:5 ) výsledky

11.4.2012 – MK družstiev starších žiakov: 1.Žiar nad Hronom, 2.Lučenec, 3.Rimavská Sobota

1.4.2012 - Majstrovstvá kraja mladšieho žiactva a dorastu: Výsledky, Reportáž

Marec 2012

31.3.2012 – SPM starších žiakov (Poprad): výsledky

24.3.2012 – SPM dorastencov (Galanta), SPM dorasteniek (Ružomberok)

16.-18.3.2012 – MM minicadatov ( Malacky ) - J.Mičodová 2.miesto vo štvorhre: výsledky, foto

17.3.2012 – 1.liga mužov: LC – Svidník (10:00), LC – Humenné (16:00) výsledky

11.3.2012 – TOP 10 mládeže: Dorast, Mladšie žiactvo

10.3.2012 – SPM najmladšie žiačky: výsledkyMičodová 3.miesto

3.-4.3.2012- MSR mužov a žien ( Senec ) výsledky

Február 2012

25.2.2012 – 1.liga mužov: LC – Stará Ľubovňa ( 7:7 ), LC – Ružomberok ( 8:6 ) výsledky

19.2.2012 – Majstrovstvá kraja mužov a žien: konečné poradie, výsledky

12.2.2012 – SPM starších žiakov výsledky    kompl.výsledky 

11.2.2012 – 1.liga mužov: Margecany – LC (7:7), Rožňava – LC (7:7) výsledky)

5.2.2012 – Krajský bodovací turnaj mládeže: Výsledky

Január 2012

28.1.2012 – 1.liga mužov: LC – Vojčice (10:00), LC – Stadex Košice (16:00) výsledky

22.1.2012 – Majstrovstvá oblasti mužov (Lučenec) – Výsledky

21.1.2012 – SPM dorastencov (Cadca) a dorasteniek (Valaliky)

 SSTZ s hlbokým zármutkom oznamuje športovej verejnosti, že dňa 14.1.2012 nás navždy opustil po krátkej a ťažkej chorobe Ján Kupčík. Česť jeho pamiatke.

15.1.2012 – Extraliga dorastencov: TT – LC, Topoľčany – LC, Holíč – LC Výsledky

14.1.2012 – 1.liga mužov: LC – R.Sobota ( 16:00 ) výsledky

14.1.2012 – 3.liga mužov: LC B – D.Zvolen (10:00) výsledky

11.1.2012 – Krajský rebríček mužov k 1.1.2012 ( opravený 30.1.2012)

7.1.2012 – Stolnotenisový turnaj Gemerská Poloma: výsledky

December 2011

24.12.2011 - Slovenský rebríček mužov k 1.1.2012

22.12.2011 – Slovenské rebríčky mládeže k 1.1.2012

18.12.2011 – Krajský bodovací turnaj mládeže: výsledky

17.12.2011 – 1.liga mužov: LC – Čadca  8:6, LC – Žilina 9:5) výsledky

10.12.2011 – Slovenský pohár mládeže dorastu(Valaliky) a dorasteniek(Čadca)

4.12.2011 – SPM najmladších žiačok :   skupiny,     finále,      konečné výsledky

3.12.2011 – 1.liga mužov: Svidník – LC (10:00), Humenné – LC (16:00) výsledky

November 2011

19.11.2011 - St.Ľuboňa- STK Lučenec/Kalinovo 5:9 Ružomberok- STK Lučenec/Kalinovo 4:10 výsledky

17.11.2011 – Dorastenecká extraliga ( Lučenec): LC-NR B 3:7, LC-NR A 3:7 

12.11.2011 – 1.liga mužov: STK Lučenec/Kalinovo – Geológ Rožňava  11:3

8.11.2011 -1.liga mužov: STK Lučenec/Kalinovo - Topspin Margecany  8:6

6.11.2011 – KBT mládeže: Žiar nad Hronom: výsledky

Október 2011

29.10.2011 – SPM mladších žiakov a mladších žiačok

24.10.2011 – Slovenské rebríčky mládeže k 1.11.2011

22.10.2011 – 1.liga mužov: Vojčice – LC  3:11, Košice – LC  3:11 výsledky

15.10.2011 – Extraliga dorastencov: LC-St.Ľubovňa 6:4, LC- Š.Michaľany 10:0, LC-Lok. Košice 7:3 výsledky

8.10.2011 – 1.liga mužov: Mladosť Relax Rim.Sobota – STK Lučenec – Kalinovo  5:9 výsledky

2.10.2011 – Krajský bodovací turnaj mládeže (Lučenec): výsledky: Dorast, Ml.žiactvo, foto1, foto2

september 2011

24.9.2011 – SPM najmladších žiačok – výsledky J.Mičodová 3, miesto, foto

14.-15.9.2011 – Kontrolný turnaj mužov a žien (Bratislava) - výsledky

10.9.2011 – Turnaj dvojčlenných družstiev ( Kalinovo): výsledky

4.9.2011 – SPM dorastencov – výsledky ( 5.miesto I.Péter, 13-16.miesto M.Adámek)

3.9.2011 – SPM starších žiakov – výsledky ( Niklas Péter 7. miesto)

1.9.2011 – Slovenské rebríčky k 1.9.2011

august 2011

26.8.2011 – Turnaj mesta Lučenec – dorast skupiny : A-D, E-G, pavúk, ml.žiaci: skupiny, pavúk

11.-18.8.2011 – Satelity ( Topolčany – výsledky )

1.8.2011 – Redukované rebríčky k 1.8.2011

----------------------------------------------------------------------------------------

Sezóna 2010 - 2011

Júl 2011

15.24.7.2011 - MEJ v Kazani – Live TV

15.-24.7.2011 – MEJ v Kazani – oficiálna stránka

Jún 2011

1.7.2011 - Krajský rebríček mužov k 1.7.2011

22.6.2011 – Slovenské rebríčky k 1.7.2011

18.-19.6.2011 – MSR jednotlivcov mladšieho žiactva: propozície, výsledky

11.-12.6.2011 – MSR jednotlivcov dorastu: propozície, výsledky

4.-5.6.2011 – MSR jednotlivcov staršieho žiactva: propozície, výsledky

Máj 2011

21.5.2011 – MSR jednotlivcov najmladšieho žiactva: propozície, výsledky

14.5.2011 – MSR družstiev starších žiakov ( Nitravýsledky

7.5.2011 – MSR družstiev mladších žiakov - výsledky

Apríl 2011

30.4.2011 – SPM starších žiakov:  Výsledky

23.4.2011 – TOP 10 dorastu a mladšieho žiactva: Dorast, Mladšie žiactvo

18.-21.4.2011 - TTF Junior Circuit & Cadet, Linz (AUT)

16.4.2011 – SPM dorastencov ( Stará Ľubovňa) a dorasteniek (Valaliky)

11.-12.4.2011 – Kontrolný turnaj kadetov a kadetiek (Bratislava)

10.4.2011 – MK mladšieho žiactva a dorastu : výsledky

9.4.2011 – 1.liga mužov: Žilina – LC, Čadca – LC výsledky

3.4.2011 – Kvalifikácia na MSR družstiev starších žiakov: propozície

2.4.2011 – SPM nladšieho žiactva: propozície a výsledky

Marec 2011

26.3.2011 – 1.liga mužov: LC – Rožňava 8:6, LC – Margecany 7:7   výsledky

23.3.2011 – MK družstiev starších žiakov: 1.STK Lučenec/Kalinovo, 2.Žiar nad Hronom,3.Krupina

19.3.2011 – extraliga dorastu: LC – Pezinok 6:4, LC – Holíč 2:8, LC - Trnava 3:7 výsledky

13.3.2011 – Majstrovstvá kraja najmladšieho a staršieho žiactva (Lučenec) výsledky

13.3.2011 - výsledky 1.ligy mužov

12.3.2011 – 1.liga mužov: B.Štiavnica – LC, Nižná – LC výsledky

12.-13.3.2011 - Kurz trénerov Licencie D: Všeobecná časť , špeciálna časť

5.-6.3.2011 – Majstrovstvá Slovenska dospelých(Bratislava): výsledky

4.-6.3.2011 – Italian Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, Lignano: výsledky

1.3.2011 – Slovenské rebríčky k 1.3.2011

Február 2011

27.2.2011 – SPM starších žiakov : výsledky

19.2.2011 – 1.liga mužov: LC- Bardejov, LC – St. Ľubovňa výsledky

19.2.2011 – SPM mladšieho žiactva : výsledky

13.2.2011 – majstrovstvá kraja mužov a žien: výsledky

12.2.2011 – SPM dorastencov (Kalinovo) Výsledky

5.-7.2.2011 – Cech Cadet open ( výsledky)

Január 2011

29.1.2011 - výsledky 1.ligy mužov východ

29.1.2011 – 1.liga mužov: Michalovce – LC, Vranov – LC výsledky

23.1.2011 – Krajský bodovací turnaj mládeže – výsledky, foto, foto1, foto2

21-23.1.2011 – Open Cadet Hungária : Ingemar Péter výsledky

17.1.2011 – Krajský rebríček mužov BB k 1.1.2011 tu

16.1.2011 – Dorastenecka extraliga: výsledky: chlapci, dievčatá

15.1.2011 – 1.liga mužov: Mladosť Relax R.Sobota – STK Lučenec/Kalinovo, výsledky

9.1.2011 – Majstrovstvá oblasti mužov LC, RS, RA,PT – Výsledky

December 2010

29.12.2010 – Slovenské rebríčky k 1.1.2011

19.12.2010 - Výsledky 1. ligy mužov, foto

18.12.2010 – 1.liga mužov: LC – Žilina (8:6), LC – Čadca (5:9) výsledky

14.12.2010 – Krajské rebríčky mládeže: Dorast, mladšie žiactvo

12.12.2010 – KBT mládeže ( Žiar nad Hronom) - výsledkyfoto 1, foto 2

4.12.2010 – SPM starších žiakov: výsledky( Ingemar Péter 1.miesto)

November 2010

28.11.2010 – SPM mladších žiačok ( Kalinovo)   Výsledky

28.11.2010 - Výsledky 1.ligy mužov

27.11.2010 – 1.liga mužov: Rožňava – LC (7:7), Margecany - LC (6:8)

26.11.2010 - 4.liga: Revúčka - LC D 11:7, ŠKP RS - LC C  8:10

20.11.2010 – SPM dorastencov ( Valaliky), SPM dorasteniek ( Svidník)

19.11.2010 – 4.liga mužov: LC C – Revúčka 16:2, LC D – ŠKP RS 4:14

13.11.2010 – 1.liga mužov: LC – Banská Štiavnica 3:11, LC – Nižná 8:6

13.11.2010 - 3.liga mužov: Bresno - LC B  8:10, Lok.BB - LC B 10:8

12.11.2010 – 4.liga mužov: Mladosť RS C – LC D 9:9, Hnúšťa – LC C

5.-7.112010 – Slovak Cadet Open ( Bratislava) – Ingemar Péter

5.11.2010 – 4.liga mužov: Mladosť RS C – LC C 5:13, G.Dechtáre – LC D 14:4

Október 2010

30.10.2010 – 1.liga mužov: Bardejov – LC (3:11), St.Ľubovňa – LC (8:6) výsledky

30.10.2010 – 3.liga mužov: LC B – Mladosť RS B (8:10), LC B – Revúca/Tisovec (7:11)

28.10.2010 – Slovenské rebríčky mládeže k 1.11.2010

23.10.2010 – Dor.extraliga:Chlapci: Topolčany – LC 3:7, Čadca – LC 9:1, RBK – LC 4:6 výsledky

23.10.2010 – Dor.extraliga: Dievčatá: LC – Valaliky 2:8, LC – Š.Michaľany 1:9 výsledky

23.10.2010 – 3.liga: Kremnica – LC B 6:12, Doprastav Zvolen – LC B 0:18

22.10.2010 – 4.liga: LC C – G.Dechtáre, LC D – Málinec 6:12

17.10.2010 – KBT mládeže: výsledky

16.10.2010 – 3.liga mužov: LC – Brehy (12:6), LC – Žarnovica (14:4)  výsledky 2.dvojkola

15.10.2010 – 4.liga mužov: Lučenec C – Lučenec D ( 11:7)

10.10.2010 - 1.liga mužov východ. výsledky

9.10.2010 – 1.liga mužov: LC – Michalovce  8:6, LC - Vranov  8:6

2.-3.10.2010 – Dunajský pohár ( Bratislava)

2.10.2010 – 3.liga mužov výsledky  LC-Stavbár, LC - Budča

September 2010

26.9.2010 – Extraliga dorastencov a dorasteniek - 1. kolo

25.9.2010 – 1.liga mužov: 1.kolo: STK Lučenec/Kalinovo – Mladosť Relax R.Sobota 5:9 výsledky

18.9.2010 - Turnaj dvojčlenných družstiev (Kalinovo) výsledky

18.9.2010 - SPM najmladšie žiactvo (Valaliky)

13.-14.9.2010 - kontrolný turnaj dorastencov a dorasteniek - výsledky M.Adámeková 1.miesto

11.9.2010 - SPM mladšie žiactvo (Valaliky)

10.-19.9.2010 - ME mužov a žien (Ostrava) oficiálna stránka

4.9.2010 - SPM starších žiakov ( Topoľčany) výsledky

August 2010

28.8.2010 - SPM dorastu ( Topoľčany) Chlapci dievčatá

27.8.2010 - Medzinárodné športové hry (Lučenec-Kalinovo)

12.-19.8.2010 - Satelitné turnaje mládeže – Hluk, Topolčany

9.8.2010 - Vylosovanie 1.ligy mužov východ, extraliga dorastu

9.8.2010 - Slovenský pohár mládeže

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sezóna 2009-2010                                 

Slovenské rebríčky k 1.7.2010

16.-25.7.2010 – Majstrovstvá Európy Juniorov a kadetov ( Istanbul )výsledky

Jún 2010

26.6.2010 – Kontrolný turnaj junioriek ( Bratislava ) výsledky

26.6.2010 – Stolnotenisový turnaj v Egri

12.-13.6.2010 – MSR staršieho žiactva (St.Ľubovňa) Fotogaléria: stránka turnaja

5.-6.6.2010 – MSR dorastu (Čadca) : stránka turnaja

Máj 2010

26.5.2010 – Ma Lin servis

28.-30.5.2010 – Polish Junior a Cadet Open ( Cetniewo ): Martina Adámeková

29.-30.5.2010 – MSR mladšieho žiactva ( Niklas Péter) Stránka turnaja

22.5.2010 – MSR družstiev starších žiakov ( Topoľčany) Chlapci STK Lučenec/Kalinovo majstri SR výsledky

22.5.2010 – MSR družstiev starších žiačok (Nitra) Dievčatá STK Lučenec/Kalinovo 4.miesto výsledky

20.5.2010 – Extraliga dorasteniek: Viktória Trnava 1.miesto - článok

20.5.2010 – Extraliga žien: Viktória Trnava 3.miesto - článok

19.5.2010 - - Video

Slovenské nasadzovacie rebríčky k 1.5.2010

15.-16.5.2010 – MSR jednotlivcov najmladšieho žiactva (Galanta) Tomáš Turek výsledky

15.5.2010 – Finále dorasteneckej ligy a Kvalifikácia do dorasteneckej ligy výsledky

9.5.2010 - Kvalifikácia o postup do 3.ligy : výsledky

8.5.2010 – MSR družstiev mladších žiakov (Lučenec 5.miesto) výsledky

4.5.2010 – Súťaž o Slovenský pohár mládeže 2009/2010

2.5.2010 – Kvalifikácia na MSR družstiev starších žiakov (Ružomberok)Postup dievčat a chlapcov Lučenca

1.5.2010 – SPM Dorastu (St.Ľubovňa) a dorasteniek (Svidník) M.Adámeková 2.miesto výsledky

Apríl 2010

29.4.2010 – Kvalifikácia o postup do dor.ligy medzi ZA a BB( KNM – Lučenec/Kalinovo 5:5(20:21))

25.4.2010 – Kvalifikácia na MSR družstiev mladšich žiakov (ZH): výsledky

24.4.2010 – Finále extraligy mužov a žien (M.Adámeková)

24.4.2010 – SPM starších žiakov(Valaliky) a starších žiačok ( S.Ľubovňa)

22.4.2010 – Majstrovstvá kraja družstiev mladších žiakov: výsledky

17.4.2010 – Baráž o udržanie sa v 1.lige mužov

17.4.2010 - SPM mladších žiakov: Pezinok (Péter N, Turek T., Brablec M.) výsledky

14.-15.4.2010 - MSR základných škôl( Kežmarok) ZŠ Vajanského LC 2.miesto.finále ZŠ Lučenec - ŠOG Košice 3:4

14.-15.4.2010 - MSR základných škôl( Kežmarok) ZŠ Kalinovo(Kačaniová, Valíčeková,Randúšková) 5.miesto

10.4.2010 - 1.liga mužov: Bardejov – Lučenec/Kalinovo 6:8, Prešov- Lučenec/Kalinovo 6:8 výsledky

8.-9.4.2010 - Kontrolný turnaj kadetov(Bratislava) - Ingemar Péter, Michal Adámek výsledky

3.4.2010 - TOP 10 Dorastu a mladšieho žiactva výsledky: dorast, mladšie žiactvo

1.-3.4.2010 - MMJ Rakúska (Linz) - Martina Adámeková výsledky

Marec 2010

25.-28.3.2010 – MMJ Talianska ( Lignano) – Martina Adámeková, Ingemar Péter - Výsledky

21.3.2010 - MK staršieho a najmladšieho žiactva výsledky

20.3.2010 - 1.liga mužov: Lučenec/Kalinovo - Čadca( 8:6 ), Lučenec/Kalinovo - Tvrdošín ( 9:5 ) výsledky

12.-14.3.2010 – Czech Junior Open Championships(Hluk) – Martina Adámeková  výsledky

12.-14.3.2010 – International Bystrita Cup(Rumunsko) – Niklas Péter

13.3.2010 – SPM mladšíchžiakov (Považská Bystrica) Turek Tomáš,Turek Teo, Brablec Michal

6.-7.3.201 – Majstrovstvá SR mužov a žien (Bratislava) výsledky

4.3.2010 – Majstrovstvá kraja škôl (Kalinovo) chlapcidievčatá

Február 2010

27.2.2010- 1.liga mužov:S.Ľubovňa - STK Lučenec/Kalinovo 5:9, Ružomberok - STK Lučenec/Kalinovo 14:0 výsledky

20.2.2010 – SPM starších žiakov (Čadca)výsledky a starších žiačok ( Ružomberok)výsledky

14.2.2010 – Majstrovstvá kraja mladšieho žiactva a dorastu(Kalinovo) Výsledky

13.2.2010 – 1.liga mužov: STK Lučenec-Michalovce (7 : 7), STK Lučenec-Vranov(5:9)

5.-7.2.2010 - Czech Cadet Open - Hodonín

Január 2010

30.1.2010 - 1.liga mužov:Banská Štiavnica - STK LUČENEC(12:30), Zvolen - STK Lučenec(18:00)výsledky

29.1.2010 – Nasadzovací rebríček pre MK mladšieho žiactva(14.2.2010 Kalinovo)

28.1.2010 – Nasadzovací rebríček pre majstrovstvá kraja dorastu (14.2.2010 Kalinovo)

24.1.2010 – KBT mládeže: Rimavská Sobota Dorast , Mladšie žiactvo

18.-25.1.2010 – Ingo Péter je v tréningovom kempe v Nórsku FOTO

18.1.2010 – Európske rebríčky mládeže: Kadeti (Péter 35.miesto, Adámek 124.miesto) Juniorky(Adámeková 49.miesto)

16.1.2010 – 1.liga mužov: STK LUČENEC – Mladosť Relax Rimavská Sobota  7:7

9.1.2010 - Majstrovstvá kraja mužov a žien (Kalinovo) : výsledky

December 2009

31.12.2009 - Krajský rebríček dospelých

30.12.2009 - Silvestrovský turnaj Lučenec  1.Peter i. 2.Adámek J. 3. Adámeková a Torkoly

27.12.2009 - Vianočný turnaj v Egri 1.Adámek J. 2.Péter I., 3. Šalamon István(Eger)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.12.2009 – nasadzovacie rebríčky k 1.1.2010

19.12.2009 - 1.liga mužov:STK Lučenec-Kalinovo – Bardejov 7:7 , STK Lučenec-Kalinovo - Prešov  7:7

12.12.2009 – SPM starších žiačok (Kalinovo)  výsledky

12.12.2009 – SPM starších žiakov ( Galanta), stránka turnaja  Michal Adámek obsadil 3. miesto

9.12.2009 – Krajský rebríček dorastu

8.12.2009 – Krajský rebríček mladšíeho žiactva

5.-11.12.2009 - Medzinárodné majstrovstvá Iránu: Ingemar Péter skončil v prvej 16 stke

6.12.2009 – KBT mládeže( Žiar nad Hronom) Výsledková listina

November 2010

29.-30.11.2009 - Dunajský pohár (Bratislava) Ingemar Péter

28.11.2009–SPM dorastu: Chlapci (Bratislava)Ingo obsadil pekné 8.miesto, dievčatá (Trnava)Adámeková víťazkou SPM-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.11.2009 – Extraliga žien:Viktoria Trnava( komentár)

23.11.2009 - Extraliga žien: Viktória Trnava( Martina Adámeková

21.11.2009 - 1.liga mužov:Čadca - STK Lučenec-Kalinovo 13:1, Tvrdošin - STK Lučenec-Kalinovo 4:10

16.11.2009 – Výsledky 1.ligy mužov - východ

14.11.2009 – 1.liga mužov: STK Lučenec-Kalinovo:St. Ľubovňa 11:3, Ružomberok  2:12

11.-12.11.2009 – Kontrolný turnaj junioriek ( Bratislava) – M.Adámeková vyhrala kontrolný turnaj

6.-8.11.2009 – Slovak Cadet Open 2009 – Bratislava (Ingemar Péter, Michal Adámek) výsledky

Október 2009

25.10.2009 - Krajský BT mládeže v Krupine: výsledky

24.10.2009 - 1.liga mužov: Michalovce - Lučenec 12:2, Vranov - Lučenec 6:8

21.-22.10.2009 - Kontrolný turnaj Kadetov(Nitra): Ingemar Péter 2.miesto, Michal Adámek 3.miesto výsledky

17.10.2009 - 1.liga mužov:Lučenec-Kalinovo-B.Štiavnica 4:10 ,Lučenec-Kalinovo-Zvolen 8:6, Výsledky 1.ligy

10.10.2009 - SPM mladších žiakov:   konečné výsledky

3.10.2009 – 1.liga mužov: Mladosť Relax Rimavská Sobota – STK Lučenec – Kalinovo 8:6

1.10.2009 – Slovenské nasadzovacie rebríčky

September 2009

26.9.2009 – SPM najmladších žiakov(V.Uherce): Turek 13.-16.miesto,Brablec 16.-24.miesto

19.9.2009 - XVI.športové preteky mládeže(Lučenec):1.Adámeková, 2.Adámek, 3.Péter I. - výsledky

19.9.2009 - SPM mladších žiakov(Slovenská Ves):Niko Péter obsadil 7.miesto výsledky

15.9.2009 - Slovenský pohár mládeže - Dorast (Topolčany) Výsledky M.Adámeková 1.miesto

12.9.2009 - Krajský bodovací turnaj mládeže - dorast, mladší žiaci (Lučenec-Kalinovo) Výsledky

5.9.2009 - Slovenský pohár mládeže - staršie žiactvo (Topolčany) výsledky  Ingo Péter 2. miesto

August 2009

28.8.2009 - Prípravný zápas: Balasagyarmat - STK Lučenec-Kalinovo 6:12

13.8-20.8.2009 - Satelitné turnaje: Topolčany, Hluk, Haviřov - výsledky TO

Sezóna 2008 -2009

Júl 2009

15.7.2009 - Výsledky hráčov LC na MEJ v jednotlivcoch: Martina Adámeková,  Ingemar Péter

10.7.2009 - Priame prenosy z MEJ

10.7.2009 - Výsledky slovenských reprezentantov na MEJ

10.7.-19.7.2009 - Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov ( Praha)

7.7.2009 - Satelné turnaje (propozicie)

5.7.2009 - Krajský rebríček mužov BB kraja

Jún 2009

29.6.2009 - Slovenské rebríčky k 1.7.2009

22.6.2009 – Schválené nominácie na MEJ v Prahe

13.-14.6.2009 - MSR staršieho žiactva ( Čadca) výsledky   IngoPéter vybojoval 2 tretie miesta

6.-7.06.2009 - MSR dorastu ( Bratislava)  výsledky

Máj 2009

30.-31.5.2009 - MSR Mladšieho žiactva : výsledky  Ingo Péter trojnásobný majster Slovenska

21.5.-24.5.2009 - Slovak Junior Open 2009 - bulletin  výsledky  družstvá M.Adámeková vyhrala súťaž útechy

23.5.2009 - MSR najmladšie žiactvo - Valaliky: Niklas Péter skončil tretí v dvohre a druhý v štvorhre výsledky

20.05.2009 - Kvalifikácia do 3.ligy výsledky

18.5.2009 - Krajské rebríčky mládeže: mladší žiaci,  Dorast

17.5.2009 - TOP 10 dorastu a mladších žiakov BB kraja. výsledky: dorast   ml.žiaci

16.5.2009 - Finále dorasteneckej ligy ( Trnava) Viktória Trnava skončila na druhom mieste výsledky

9.5.2009 - MSR družstiev mladších žiakov ( Lučenec)výsledky

6.-10.5.2009 - MMJ Španielska  M.Adámeková skončila v jednotlivcoch na 9.-16..mieste výsledky

6.-7.2009 - MSR základných škôl ( Kalinovo)ZŠ Vajanského Lučenec MAJSTROM SLOVENSKA výsledky

2.5.2009 - MSR družstiev starších žiakov ( St. Ľubovňa) STK Lučenec v zložení Péter I. a Adámek obsadili 3.miesto. Niklasa Pétera nepripustili štartovať,lebo jeho registračný preukaz ostal od pondelka niekde na ceste medzi BA - LC!!! V semifinále proti Čadci nepremenené tri mečbaly zápasu. Lučenčania porazili v skupine neskoršieho víťaza  Topolčany 3:1, St.Lubovňu 3:1 a Trnavu 3:1 Výsledky

Apríl  2009

30.4.-1.5.2009 - Kontrolný turnaj kadetov - Bratislava 1.Maják,2.Pavolka,3.Ježo,4.Ingemar Péter

27.4.2009 - Celkové výsledky Slovenského pohára mládeže

Spravodaj

25.4.2009 - SPM starších žiakov (ST.Lubovňa) výsledky

19.4.2009 - MREG. ZA +BB starších žiakov ( K.N.Mesto) Ingemar Péter 2.miesto

18.4.2009 - Finále extraligy mužov a žien: Martina Adámeková (Trnava)

18.4.2009. - 2.liga mužov: STK Lučenec - Vrútky A  10:8, STK Lučenec - Vrútky B  17:1

14.4.2009 - Tabuľka 4.ligy mužov

9.-12.4.2009 - Egypt Junior Open - ITTF Junior Circuit : Ingemar Péter skončil na 5.-8.mieste výsledky

6.4.2009 - 3.liga mužovkonečná tabulka 3.ligy

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marec  2009

5.4.2009 - Kvalifikácia na MSR družstiev mladších žiakov: STK Lučenec 1.miesto

4.4.2009 - SPM najmladších žiakov: Tr.Teplá (Péter N., Brablec, ) Niklas Péter obsadil 3.miesto

28.3.2009 - SPM dorasteniek v Trnave : Martina Adámeková vyhrala SPM dorasteniek v Trnave  výsledky

22.3.2009 - Kvalifikácia o postup na MSR družstiev starších žiakov: 1.Lučenec, 2.Čadca, 3.KNM, 4.Kremnica

22.3.2009 - Turnaj dvojčlenných družstiev: Kalinovo - 1.Bezúr - Klimová, 4. Adámeková - Barkáč   výsledky

21.3.2009 - MReg. najmladší žiaci: Dolný Kubín 1. Péter N. - Ševec vo štvorhre, 3. Péter N. v dvojhre

21.3.2009 - 2.liga mužov: Ružomberok - STK Lučenec 4:14, Dolný Kubín - STK Lučenec 7:11

21.3.2009 - úspešnosť jednotlivcov 3.ligy

19.3.2009 - Majstrovstvá kraja základných škôl: ZŠ Vajanského Lučenec obsadilo 1.miesto výsledky

17.3.2009 - Nové rebríčky BB kraja:  dorast    mladší žiaci

15.3.2009 - Krajský bodovací turnaj dorastu(Krupina)  Výsledky

14.3.2009 - 2.liga: KTK KRUPINA - STK LUČENEC 8:10, BANSKÁ ŠTIAVNICA B - STK LUČENEC 6:12

14.3.2009 - 3.liga mužov: výsledky, Tabuľkaúspešnosť

13.-15.3.2009 - Junior Czech Open 2009 (Hluk) Martina Adámeková

13.3.2009 - 4.liga mužov: výsledky,   tabuľka

8.3.2009 - Majstrovstvá oblasti mužov (Kalinovo) výsledky

7.-8.3.2009 - Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien pre rok 2009    Martina Adámeková

7.3.2009 - 2. liga mužov: STK Lučenec - Riall BB 12:6  STK Lučenec - Brezno  14:4

7.3.2009 - 3.liga mužov: STK Lučenec B - Kremnica  6:12, STK Lučenec B - Lokomotíva BB   8:10

6.3.2009 - 4.liga mužov: STK Lučenec C - Breznička  11:7

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Február  2009

26.2-1.3.2009 - WJC Hungárian junior open ( TATA)  (Martina Adámeková) výsledky

28.2.2009 - SPM starších žiakov: Veľká Mača. Michal Adámek obsadil 13 miesto výsledky

28.2.2009 - 2.liga mužov: Višnové - STK Lučenec 5:13, Žilina - STK Lučenec 6:12

27.2.2009 - 4.liga mužov: Revúčka - STK Lučenec C 10:8

20.2.2009 - 4.liga mužov, tabuľka, úspešnosť jednotlivcov

15.2.2009 - KBTM Banskobystrického kraja: skupinyKO dorastKO mladší žiaci Fotky sú v rubrike fotogaléria

15.2.2009 - výsledky 3.ligy mužovtabuľkaúspešnosť 3.ligy

14.2.2009 - 3.liga mužov: Tisovec - STK LC B 10:8, Brezno B - STK LC B 13:5

14.2.2009 - Dorastenecká liga: Sp.Nova Ves - Trnava 0:10, Valaliky - Trnava 7:3, Šar.Michaľany - Trnava 2:8

6.-8.2.2009 - Medzinárodný turnaj kadetov( Hodonín) Ingo Péter

8.2.2009 - Výsledky 3.ligytabuľka

7.2.2009 - 2.liga mužov: STK Lučenec - Čadca 12:6, STK Lučenec - Krušetnica 16:2

7.2.2009 - 3.liga mužov: STK Lučenec B - Ľubietová 7:11, STK Lučenec B - Stavbár B.Bystrica 7:11

6.2.2009 - 4.liga mužov: Hnúšťa - STK Lučenec C  9:9

6.2.2009 - Extraliga žien: Viktoria Trnava - Doprastav Zvolen 7:3 ( Adámeková 3,5 b)

Január  2009

30.1.-1.2.2009 - TOP 10 Juniorov a kadetov - Barbora Balážová (SVK) výsledky

31.1.2009 - SPM mladších žiakov: výsledky

31.1.2009 - Výsledky 2. ligy     úspešnosť jednotlivcov 2.ligy

31.1.2009 - 2.liga mužov: Stránske -STK Lučenec 5:13, Teplička - STK Lučenec 6:12

30.1.2009 - úspešnosť 3.ligy mužov

30.1.09 - 4.liga mužov - STK Lučenec C - Mladosť R.Sobota  7:11

28.-29.1.2009 - Majstrovstvá okresu škôl ( Lučenec )základné školystredné školy

25.1.2009 - Výsledky 3.ligy mužov,   tabuľka 

24.1.2009 - SPM  Dorasteniek ( Kalinovo) M. Adámeková skončila na 3.mieste/ výsledky   foto 1, foto 2

20.1.2009 - 4.liga mužov: STK Lučenec C - Málinec  4:14

17.1.2009 - Extraliga žien - MSK Malacky - Viktoria TRNAVA 4:6(Adámeková 2,5 Dunajská Streda - Viktoria TRNAVA  6:4 M.adámeková 2,0 b

17.1.2009 - SPM  najmladších žiakov (KNM) Niklas Péter 6.miesto, Michal Brablec  25.-32.miesto výsledky

 17.1.2009 - 2.liga mužov: Revúca - STK Lučenec A  5:13

16.1.2009 - 4.liga mužov: STK Kalinovo B - STK Lučenec C 13:5

14.1.2009 - STK Kalinovo A - Lučenec B 14:4

12.1.2009 - Krajské rebríčky po 2.turnaji: mladší žiaciDorast

11.1.2009 - KBT mladších žiakov a dorastu ( R. Sobota) Dorast: skupiny, KO system Mladší žiaci: skupiny, KO systém

10.1.2009 - Dorastenecká liga: Nitra A - TT 2:8(Adámeková 3,5), Nitra B -TT 1:9(Adámeková 3,5) Malacky - TT 4:6(Adámeková 2,5)

9.1.2009 - 4.liga mužov: STK Lučenec C - STK Hajnáčka 7:11

3.1.2009 - Turnaj o majstra Hnúšte: Majster Hnúšte Martina Adámeková     článok

December 2008

31.12.2009 - Priateľský silvestrovský turnaj (Lučenec) Skupiny, finále, útecha

31.12.2008 - úspešnosť jednotlivcov 4.ligy mužov

30.12.2008 - Nasadzovacie rebríčky k 1.1.2009

20.12.2008 - 2.liga mužov: Vrútky A - STK Lučenec A 6:12, Vrútky B - STK Lučenec A 1:17

20.122008 - 3.liga mužov: B.Štiavnica C - STK Lučenec B 18:0, B.Śtiavnica D - STK Lučenec B 18:0

18.-22.12.2008 - Portuguese Youth Open  (ITTF circuit), Tavira (POR)   výsledky,    výsledky M.Adámekovej

13.12.2008 - SPM mladšich žiakov(KNM) - 1.miesto Ingemar Péter, 16.miesto Niklas Péter  výsledky

13.12.2008 - Extraliga žien: Trnava - Ružomberok 9:1, Trnava - Bziny 9:1 výsledky

12.12.2008 - 4.liga mužov: STK Lučenec C - ŠKP Rimavská Sobota 8:10

6.12.2008 - Slovenský pohár mládeže: SPM starších žiakov (Čadca) výsledky

6.12.2008 - 2.liga mužov: STK Lučenec - Ružomberok 12:6, STK Lučenec - Dolný Kubín  17:1

November 2008

25.11.2008 - Priebežné poradie Banskobystrického pohára

23.11.2008 - 2. turnaj mužov o Banskobystrický pohár  (Lučenec)   Skupiny,   finálový pavúk a útecha

19.-.20.11.2008 - Kontrolný turnaj dorastu (Martina Adámeková obsadila 4.miesto) výsledk

15.11.2008 - Extraliga: Trnava - Miňovce 5:5, Trnava - Valaliky 7:3    M. Adámeková bodovala naplno

15.11.2008 - 2.liga mužov: Riall B.Bystrica - STK Lučenec  9:9,   Brezno - STK Lučenec  7:11

14.11.2008 - 4.liga mužov: 18:00 STK Lučenec C - Revúčka  5:13

12.11.2008 - 3.liga mužov:10:00 STK Lučenec B - STK Kalinovo 6:12 ( Adámek 4, Tichý 1, 1 x wo)

12.-13.11.2008 - Kontrolný turnaj kadetov:   výsledky  Ingo Péter skončil na treťom mieste

7.-9.11.2008 - Medzinárodné majstrovstvá Slovenska kadetov. výsledky

7.11.2008 - Fotky z krajského BT  sú v rubrike fotogaléria 2008

3.11.2008 - Krajské rebríčky po 1.turnaji: mladší žiaciDorast

2.11.2008 - Krajský bodovací turnaj mladších žiakov a dorastu (Lučenec) DORAST: skupiny, finále, útecha, ML.ŽIACI: skupiny, finále

1.11.2008 - SPM dorasteniek( Valaliky) Martina Adámeková obsadila 1.miesto  výsledky

október 2008

25.10.2008 - 2.liga mužov: STK Lučenec A - Višňové 10:8 (zápís), STK Lučenec A - Žilina ( 13:5) on-line

25.10.2008 - 3.liga mužov: STK Lučenec B - Tisovec A 10:8 (zápis), STK Lučenec B - Brezno A (6:12) on-line

24.10.2008 - 4.liga mužov: STK Lučenec C - Tornaľa A  ( 9:9)

18.10.2008 - 2.liga mužov: Čadca - STK Lučenec  7:11, Krušetnica - STK Lučenec 2:16

18.10.2008 - 3.liga mužov:Ľubietová - STK Lučenec B  12:6, Stavbár B.Bystrica - STK Lučenec B 13:5

17.10.2008 - 4.liga mužov: STK Lučenec C - Hnúšťa   11:7

12.11.2OO8 - Dorast.liga: Trnava - Topolčany B 10:0 ( Adámeková 3,5 b), Trnava - Topolčany A 7:3 (Adámeková 3,5 b)

11.10.2008 - 2.liga mužov 10:00: STK Lučenec - Stránske 12:6, 15:00 STK Lučenec - Teplička 12:6

11.10.2008 - 3.LIGA mužov: Lučenec B - V.Krtíš 7:11, Lučenec B - Dudince 3:15

4.-12.10.2008 - ME mužov a žien: St.Persburg

4.10.2008 - 2. liga mužov 1. kolo 10:00: STK Lučenec - Magnezit Revúca 12:6 (Adámek J. 4 Peter In. 3,5 Barkač 2, Adámek M 1,5 Péter J 1

1.10.2008 - Prestupy a hosťovania

september 2008

Slovenské rebríčky mládeže k 1.10.2008:Ingo Péter 1. v mladších žiakoch,Niko Péter 3. v najmladších žiakov, Maťa Adámeková 6.v juniorkách, Mišo Adámek 19. v starších žiakoch, Miško Brablec 42. v najmladších žiakoch

28.9.2008 - 1. ročník turnaja mužov o Banskobystrický pohár (Kalinovo)  komplet výsledky  1.Jahoda, 2.Meluš, 3.Horváth, 4. Polgári

20.9.2008 - XV. medzinárodné preteky mládeže (Lučenec) výsledky   foto

20.9.2008 - Slovenský pohár mládeže: mladší žiaci (Valaliky) výsledky Ingemar Péter víťazom SPM mladších žiakov

19.9.2008 - Priatelský zápas medzi STK Lučenec a Maďarským družstvom Balassagyarmat  21:5

16.9.2008 - Priateľský zápas medzi STK Lučenec A a prvoligovým družstvom Mladosť Relax R. Sobota  5:13

13.9.2008 - Slovenský pohár mládeže: najmladší žiaci (Trnava) Niko Péter skončil na 5.mieste,Miško Brablec 33-40.mieste

August 2008

30.8.2008 - Slovenský pohár mužov (Mildeho memoriál) - Ružomberok

24.8.2008 - Slovenský pohár mládeže - dorast  (Topolčany)  výsledky Martina Adámeková skončila na piatom mieste

23.8.2008 - Slovenský pohár mládeže - staršie žiactvo (Topolčany) Výsledky Ingo Péter obsadil 7. miesto

20.-21.8.2008 - Satelitný turnaj mládeže (Topolčany) výsledky

19.8.2008 - Medzinárodný turnaj najmladších žiakov (Topolčany) Výsledky (Niklas Péter obsadil 2. miesto)

17.-18.8.2008 - Satelitný turnaj mládeže (Hluk) výsledky (Ingemar Péter opäť víťazom satelitného turnaja)

14.-15.8.2008 - Satelitný turnaj mládeže (Havířov) - Výsledky hráčov STK Lučenec   kompletné výsledky jednotlivcov                        Ingemar Péter  vyhral súťaž jednotlivcov mladších žiakov                              

12.8.2008 - STK Lučenec odohral priateľský zápas s tretoligovým maďarským družstvom                                                 Balassagyarmat s výsledkami   9:1,  9:1, 7:3              

Súpisky na ročník 2008 - 2009

časopis stolný tenis

1.7.2008 - Krajský  oblastný rebríček mužov